ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçilik Eğitimi

iso-27001-sliding-box

(Bu eğitim, EXEMPLAR GLOBAL gereksinimine uygun şekilde, EXEMPLAR GLOBAL Denetçi kayıt programına kayıtlı olmak isteyen kişilerin eğitim gereksinimlerinin karşılanması amacıyla düzenlenmektedir.)

Tarih :   02 – 06 MAYIS 2016

Yer   :    Ankara
Eğitmen : Sabri Şekerefeli

Tarih :   09 – 13 MAYIS 2016
Yer   :    Bursa
Eğitmen : Sabri Şekerefeli

EĞİTİMİN AMACI:                   

Bu eğitimin temel amacı; potansiyel denetçi ve baş denetçilere, Bilgi Yönetim Sistemlerinin ilke ve uygulamalarını ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak değerlendirme yapmayı öğretmektir.

AKREDİTASYON :        EXEMPLAR GLOBAL
SÜRE :                         5 gün

Eğitime Ankara dışından katılacakların yol ve konaklama masrafları kendilerine aittir.

KİMLER KATILABİLİR: Danışmanlar, Denetçiler ve denetçi adayları, Üst ve Orta kademe yöneticiler, kuruluş içinde Bilgi Yönetim Sistemini süreç bazlı geliştirmek isteyen profesyoneller.

EĞİTİMCİ :  Eğitim, EXEMPLAR GLOBAL onaylı Baş Denetçi Sabri ŞEKEREFELİ tarafından verilecektir

İletişim:   TRB Uluslararası Belgelendirme  Turan Güneş Bulvarı No: 50/4 Yıldız /ÇANKAYA/ANKARA

BANKA HESAP NUMARALARI

GARANTİ BANKASI YILDIZ-ANKARA

IBAN: TR 92 0006 2000 4080 0006 2979 51

 

NOT: Eğitim talebi geldiğinde 250TL ön kayıt olarak hesaba yatırılması sağlanacaktır.

tarafsizlik-taahhudu

Katılımcılar eğitimdeki aktiviteler sırasında ve son gün öğleden sonra yazılı bir sınavla etkin olarak değerlendirilir. Eğitimdeki tüm katılımcılar , Katılım SERTİFİKASI alır.   Yetkin görülen katılımcılar aynı zamanda  ” Baş Denetçi Sertifikası ” alır.

ERTELEME:

Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde TQCSI  eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda önceden ödenmiş eğitimler için %100 iade yapılacaktır.

YAPILAN KAYDIN İPTALİ:

Katılımcıların eğitim tarihinden  3 veya daha az gün önce yaptıkları iptallerde yatırılan ücret %50 kesintiye uğrar. Eğitimin başlangıç günü ve eğitim sırasında yapılan iptallerde iade yapılmaz.

EĞİTİM REZERVASYONU:

Başvuru sekmesinde bulunan formla ön kayıt yapılır. Size ön kayıt işlemiyle ilgili mail gönderilir. Bu e-mail’de kesin kayıt formu  ve ödeme bilgileri tarafınıza iletilir. ( Ödeme yapılmadan kesin kaydınız alınmaz.)

Ayrıca gruplara %10 grup indirimi uygulanır. Eğitime İstanbul dışından katılacakların yol ve konaklama masrafları kendilerine aittir.

Eğitim Talep Formu

    Lütfen doldurunuz.

  • İrtibat Kurulacak Kişi Bilgilerini Giriniz.

 

Doğrulama